1 Billion Rising Events

Bielsko-Biała, One Billion Rising – Nazywam się Miliard.

Poland > Bielsko-Biała > C.H. SFERA 2 > 2016-02-14 > 05:00 pm

About The Event

Zapraszamy na kolejną (już trzecią) akcję One Bilion Rising - Nazywam się Miliard. 14 lutego w Walentynki, tańcem będziemy ponownie manifestować przeciwko przemocy. PROTESTUJ | TAŃCZ | POWSTAŃ PRZECIWKO MOLESTOWANIU SEKSUALNEMU WOBEC DZIEWCZĄT I KOBIET Od 2013 roku 14 LUTEGO cały świat, w tym Polska tańczy i protestuje przeciwko przemocy wobec kobiet. Każdego roku jest nas coraz więcej. W 2013r. tańczono w ponad 200 krajach i 30 miejscowościach w Polsce, w 2014 już w 40, a w 2015 w niemal 50. Tańczymy 14 lutego - w Walentynki, by w ten sposób nagłośnić problem przemocy wobec kobiet i protestować przeciwko temu zjawisku Wspólnym mianownikiem akcji jest taniec, bo tańcząc rządzę swoim ciałem. Wspólny taniec wyzwala energię. Polska akcja nosi nazwę NAZYWAM SIĘ MILIARD by w ten sposób okazać solidarność i wsparcie dla wszystkich kobiet na świecie, które doświadczają przemocy Zapraszamy do tańca!

About The Organization

Fundacja Pozytywnych Zmian

Krok za krokiem do świata bez przemocy
kontrolujemy / edukujemy / pomagamy

Fundacja Pozytywnych Zmian to organizacja antyprzemocowa i strażnicza, która powstała w 2012 roku w Bielsku-Białej z inicjatywy Anny Chęć i Aliny Kuli.
Celem Fundacji jest budowa społeczeństwa obywatelskiego wolnego od przemocy, opartego na równości kobiet i mężczyzn. Najważniejszymi wartościami Fundacji są równość, różnorodność i szacunek.

Upload a photo taken at this event

Open in Google Maps